KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14409289

nr 1440 9289

Birger Strååt

(f. 1914), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 50x59 cm

Birger Strååt, född 1914 i Norrköping, svensk målare.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 december 2021
kl 19:11:29

20/12 16:21:23 1      Vinnande bud

Birger Strååt

Läs mer om Birger Strååt